Урочиста посвята в студенти

1-veresnya-2014-posvyata-31 вересня 2014 р. в актові залі гуманітарного корпусу відбулась урочиста посвята студентів Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова.

Перед першокурсниками, викладачами та гостями заходу з вітальним словом виступив директор Інституту професор І.І. Дробот. «Сьогодні суспільство якомога гостро відчуває потребу в спеціалістах, яких готує наш навчальних підрозділ», – підкреслив очільник ІФОНу.

Символічні «Ключ від світу Знань» та «залікову книжку» новоприбулим студентам ІФОНу передавали заступник директора з наукової роботи, завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, професор Долинська Л.В. та завідувач кафедри філософії, доктор філософських наук, професор Мозгова Н.Г. Від імені першокурсників символічні атрибути студентського життя прийняли студентка напряму «Культурологія» Анастасія Баширова та студент напряму «Дизайн» Андрій Рода, які і виголосили урочисту клятву.