Стань студентом на один день

23 квітня 2014 р. відбудеться День відкритих дверей Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова. Запрошуємо Вас взяти участь у майстер-класах, тренінгах, лекціях провідних українських фахівців з філософії, психології, культурології та дизайну, які працюють в Інституті філософської освіти і науки.

Інститут філософської освіти і науки є сучасним навчально-методичним і науковим підрозділом, який щороку входить в трійку кращих інститутів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Шановний абітурієнте! Пропонуємо відвідати цікаві зустрічі під час яких Ти зможеш дізнатись про особливості низки сучасних напрямів (спеціальностей) та відчути студентську атмосферу. Ми переконані, що важливо знайти близького за духом «свого» викладача, тому відкриваємо 23 квітня аудиторії для гостей.

Шановні батьки та вчителі!23 квітня ваші діти та учні відчують себе студентом вищого навчального закладу. На нашу думку, це крок для професійного самовизначення школяра. Ваші діти та учні не просто відвідають університет, а матимуть змогу побачити навчально-виховний процес на власні очі.

День відкритих дверей Інституту філософської освіти і науки відбудеться 23 квітня о 12 год і передбачає роботу таких секцій:

Практична психологія

Тренінг професійного самовизначення

Мета тренінгу: уточнення уявлень абітурієнтів про зміст майбутньої професії та її вимоги до особистості фахівця.

Результати роботи:

усвідомлення абітурієнтами відповідності індивідуальних психологічних особливостей вимогам обраної професії,

підвищення мотивації до здобуття професії психолога

розширення свідомості абітурієнтів щодо сфер застосування психологічних знань.

Філософія

Філософія – платформа для сучасної культури та духовності.

Гостям пропонується зануритись в сучасну філософію, випробувати свої сили у вирішенні цікавих логічних задач та уявити себе в ролі ораторів. Дана зустріч передбачає перформативний характер проведення, з елементами хеппенінгу та у вигляді лекційно/дискусійно/тренінгового реципрокного майстер-класу. Лекційно/дискусійна складова даної зустрічі, буде побудована на визначенні та встановленні горизонту проблематики сучасної філософії та її специфічної можливості проникнення в усі сфери людського буття.

Культурологія

«Лайк» як культурний феномен

Культурологічний аналіз лайку передбачає виявлення соціо- культурних особливостей спілкування в соціальних функціонування шляхом знаку «подобається». Також в лекції ставиться питання про відсутність знаку «не подобається» (unlike) як характерної особливості соціальних мереж на відміну від стрічок новин.

Настанови риторичних трансформаційв формотворчому просторідизайну

Ознайомлення із формотворчими стратегіями в історії культури. Розсекречення навичок формування риторичного поля модельних трансформацій через риторичні операції: деформацію, плюралізацію, редукцію, перестановку. Перед Вами відкриється можливість створення свого першого художнього образу в дизайні

Зацікавлені абітурієнти запрошуються в цей день взяти участь в Олімпіаді з філософії, культурології і дизайну у формі написання есе і співбесіди. Переможці Олімпіади мають право на першочергове зарахування.

Запрошуємо всіх бажаючих абітурієнтів 23 квітня о 12 год за адресою: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8-14, третій поверх.

Телефон для довідок: (044) 485-05-99.

Після відкритих занять всі гості будуть запрошені на святковий концерт.