В ІФОНі відбулися перші академічні читання пам'яті Григорія Волинки

В аудиторії імені Григорія Волинки

15-16 травня на базі кафедри філософії Інституту філософської освіти і науки (ІФОН) НПУ ім. М.П. Драгоманова відбулась міжнародна науково-практична конференція «Перші академічні читання пам'яті Г.І. Волинки».

Вітання учасникам конференції прозвучали від проректора з наукової роботи університету – Торбіна Г.М., директора Інституту філософської освіти і науки – Дробота І.І., завідувача кафедри культурології ІФОН – Бондаренка В.Д., завідувача лабораторії інноваційних технологій в реабілітації людини НПУ імені М.П. Драгоманова – Бойчука М.А., завідувача кафедри філософії ІФОН – Мозгової Н.Г. та завідувача кафедри філософської антропології ІФОН – Крилової С.А.

З доповідями виступили професори Дробот І.І., Бойчук М.А., Бондаренко В.Д., Мозгова Н.Г. та Крилова С.А.

Заявки на участь у секційних засіданнях конференції подали науковці з Польщі (м. Краків), Білорусії (м. Мінськ), Казахстану (м. Усть-Каменогорськ) та України – міста Харків, Одеса, Полтава, Вінниця, Дрогобич, Львів, Тернопіль, Луцьк та Київ. За результатами конференції готується до публікації збірка наукових матеріалів, до якої включено, структуровані за тематикою секцій, тексти доповідей.

Кафедра висловлює особливу подяку за участь у пленарному засіданні конференції проректору з наукової роботи НПУ імені М.П. Драгоманова – Торбіну Григорію Мирославовичу!