Вшанування пам’яті Небесної сотні

Хрест Небесної Сотні біля гумкорпусу НПУ Драгоманова2-го березня викладачі та студенти Інституту філософської освіти і науки розпочали весняний семестр з вшанування пам'яті Небесної сотні.

vshanuvannya-02-03-15-drobotНа початку цього навчального року на території Націоналнього педагогічного університету імені М.П. Драгоманова керівництвом університету за участю Святійшого Патріарха Київського і всієї України-Руси Філарет було відкрито і освячено пам’ятник на честь Небесної сотні. Після двомісячних зимових канікул студенти Інституту філософської освіти і науки вирішили розпочати навчання з символічної зустрічі для того, щоб покласти квіти біля пам’ятника у вигляді козацького хреста і ще раз згадати героїчний подвиг українців.

Вшанування пам’яті Небесної Сотні 2-3-15 біля гумкорпусу НПУ Драгоманова

Під час заходу перед присутніми виступив директор Інституту філософської освіти і науки проф. І.І. Дробот. «Сьогодні ми починаємо навчання після тривалих канікул з заходу, який ініціювали самі студенти. Ми вдячні кожному, хто мужньо захищав і захищає нашу Батьківщину!», – зазначив очільник ІФОНу. Далі слово взяла голова Студентської ради ІФОН Анна Яценко, яка підкреслила, що перед країною постають нові виклики: «Коли закінчиться війна на Сході і бійці повернуться додому, ми повинні показати, що чекаємо і пишаємось ними».

Після вшанування пам’яті студенти та викладачі розійшлись по аудиторіям університету.

Сергій РУСАКОВ
Фото Владислави Ритченко