ІХ «Тиждень мистецтв» відкрито

9 Тиждень Мистецтв 23-11-2015 Відкрито!Сьогодні відбулось відкриття традиційного осіннього заходу Інституту філософської освіти і науки, яке щороку привертає до себе увагу. Цьогоріч «Тиждень мистецтв» вперше проводиться в арт-просторі «Sklo» і за сприяння Polyartgallery студенти, викладачі і гості університету мають змогу побачити першу персональну виставку Микити Сторожкова «Таємничість символів».

Після сенсаційної інсталяції Жанни Кадирової у вересні і чудової виставки «EcoВiruchiy» у жовтні, «Тиждень мистецтв» в арт-просторі став новим рівнем проведення культурно-мистецьких заходів в Драгомановському університеті. Плідна співпраця організаторів підтверджується інтересом багатьох сьогоднішніх гостей та сюжетами, які готуються в ефір телеканалів «1+1» та «Київ».

Слід зазначити про концепцію, адже зважаючи на буремність світових подій і дні вшанування Героїв Небесної Сотні, організатори відмовились від низки майстер-класів, творчих зустрічей тощо. Ця пауза спеціально взята для розмірковування над перспективами, а це можливо лише під час перебування з картинами віч-на-віч. Лише глядач і творче самовираження Микити Сторожкова.