Вітаємо Мирославу Соловей із здобуттям титулу Віце-Міс університету 2019!

Вітаємо!

Вітаємо Мирославу Соловей із здобуттям титулу Віце-Міс університету 2019!

30 травня у столичному клубі TAOEVENTHALLвідбулось свято студентської краси «Міс НПУ 09 06 22019», де були представлені конкурсантки всіх факультетів Драгомановського університету.

Мирослава зуміла продемонструвати харизму під час низки конкурсів, в тому числі під час презентації талантів, адже дівчина має чудовий голос і зуміла це довести під час запального виконання пісні. Студентка І курсу навчається на спеціальності «Дизайн» і вже навіть спробувала себе в якості ведучої факультетського випускного магістрів навесні цього року.

Цікаво, що студентки нашого факультету щороку займають призові місця у конкурсі краси Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Зокрема, у 2017 році Анасатсія Ковалюк здобула титул «Міс НПУ» і стала найкрасивішою і найталановитішою студенткою Києва на конкурсу «Студміс Київ 2017»