Проходження виробничої практики студентів III курсу, факультету філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова на базі Інституту філософії ім.Григорія Сковороди (під загальним керівництвом професора Мозгової Н.Г.)

f1

Тиждень був наповнений змістовними та цікавими зустрічами з провідними науковцями: д.філос. н., проф. Ляхом В.В., д.філос. н. проф.Шевченком В.В., д.філос. н., проф. Бистрицьким Є.К., д.філос.н., проф. Єрмоленком А.М. д.філос.н., проф.Філіпович Л.О., д.філос.н., н.сп. Стрєлковою А.Ю., д.філос.н., доц. Йосипенком С.Л., к.філос.н. Фадєєвим В.Б.,д.філос.н. с.н.с. Гардащук Т.В. Атмосфера досить дружелюбна, знайомство з новими філософськими тенденціями. Вдячні ученому секретарю Самчуку Р.В. за підтримку та організацію практичних семінарів, незважаючи на ненайкращі часи для Інституту. До нових зустрічей в філософських тенетах, оскільки для нас цей науковий простір своєрідна майстерня, де формується думка, котру потрібно міцно тримати в руках, якщо є бажання пов’язати своє майбутнє з філософією. Наукові співробітники Інституту завжди відкриті до дискусій,  в їх філософських думаннях відбивається настрій сьогодення, те, що потрібно молоді.