Русаков Сергій Сергійович

заступник директора з соціально-виховної роботи, кандидат філософських наук, старший викладач кафедри культурології, член Національної спілки журналістів України.

rusakov s sОсвіта: Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, спеціальність «Культурологія» (2010 р.).

Коло наукових інтересів: Cultural studies, теорія масової і популярної культури, прикладна культурологія.

Відзнаки та нагороди: Почесна відзнака НПУ імені М.П. Драгоманова «Срібна медаль «Михайло Петрович Драгоманов 1841-1895рр.» (2010 р.), Подяка Київського міського голови (2010 р.), Почесна Грамота Міністерства освіти і науки України (2010 р.), лауреат рейтингу «Кращий освітянин року» (2012 р.), відзнака «Трудова слава» Міжнародного рейтингу «Золота фортуна» (2013 р.), Почесна грамота ректора університету (2014 р.), відзнака «Відмінник освіти» (2015)