Виставка вакансій «День кар’єри НПУ 2014»

denkarery2014-logo20 березня 2014 року з 10:00 до 15:30 в холі першого поверху гуманітарного корпусу пройде перша виставка вакансій, де роботодавці презентуватимуть кар'єрні можливості, вакансії, програми стажувань та пропозиції з неповною зайнятістю для студентів та випускників всіх інститутів НПУ імені М.П. Драгоманова.

«День кар'єри НПУ» – це унікальна можливість для молодого спеціаліста особисто зустрітись з представниками кращих компаній України, дізнатись про кадрові потреби бізнесу, поспілкуватись з HR-менеджерами, познайомитися з критеріями відбору персоналу в різні компанії, подати своє резюме на відкриті вакансії та виявити потрібні компетенції сучасного спеціаліста.

Під час виставки відбуватимуться тренінги зі складання резюме, майстер-класи з проходження співбесіди, лекції з тайм-менеджменту, а також презентації кар'єрних можливостей в кращих компаніях та детальних описів програм стажувань/практики.
Не забудьте завчасно підготувати своє резюме, зібрати рекомендації та відвідати «День кар'єри НПУ 2014», що пройде 20.03.2014 з 10:00 до 15:30 за адресою вул. Тургенєвська 8-14 (1-й поверх). Варто взяти з собою 5-10 копій резюме, щоб спробувати свої можливості в декількох компаніях. Не втрачайте шанс вдало працевлаштуватися!
Попередній список учасників: гіпермаркет «Ашан», «Нова Пошта», «Progroup & Renaissance Consulting», «Adidas group», «StaffBank», «Adelina Call Center», «Универсальная коллекторская группа», CCG, IBcontacts, інші.
Організатор заходу: Відділ професійно-кар'єрної орієнтації та працевлаштування, Інститут філософської освіти та Центр працевлаштування «Імпульс». Захід підтримує Київський міський центр зайнятості.
Деталі 098-451-9-451, 044-451-6-452.