Фільтр
 • Відбувся день відкритих дверей ІФОН

  opendayifon-over23 квітня відбувся профорієнтаційний захід для київських абітурієнтів "День відкритих дверей", на якому відбулась презентація напрямів підготовки ІФОНу. Після загальної розповіді про Інститут відбувся майстер-класи з дизайну, тренінг з професійного самовизначення та культурологічна бесіда про соціальні мережі.

 • Стань студентом на один день

  {gallery}newifon/2014/onedayifon{/gallery}

  23 квітня 2014 р. відбудеться День відкритих дверей Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова. Запрошуємо Вас взяти участь у майстер-класах, тренінгах, лекціях провідних українських фахівців з філософії, психології, культурології та дизайну, які працюють в Інституті філософської освіти і науки.

 • Звітна наукова конференція

  IMG 8099-00115-17 квітня 2014 р. відбудеться щорічна звітно-наукова конференція студентів «Освіта та наука у вимірах ХХІ століття». Запрошуємо студентів та викладачів на пленарне засідання, яке відбудеться 17 квітня о 12 год.

  Завантажити програмку конференції.

  Шановні учасники зверніть, будь ласка, увагу на вимоги щодо оформлення тез для друку в університетському науковому збірнику.

 • МАЙСТРУЄМО УСПІХ

  bwmhnf fa6UУ квітні стартував проект «Майстерня успішної людини», в рамцях якого заплановано низку лекцій, майстер-класів та тренінгів для студентів Інституту філософської освіти і науки.

Додаткова інформація